Gruppesammensetning NØK 2004

     

Gruppe 1

 

Gruppe 2

Wiggen, Jostein,gruppeleder

 

Tørud, Even, gruppeleder

Steine, Torstein

 

Wæhre, Ole

Nordseth, Kjetil

 

Lars Bævre

Helander, Margareta

 

Arnesson, Per

Philipssonn, Jan

 

Jakobsen, Lars

Samuelsson, Lars Gunnar

 

Persson, Olof

Larsen, Lars-Jakob

 

Koljonen, Barbro

Andersen, Jørgen

 

Møller, Peter K

Torfason, Johannes

 

Loftsson, Eirikur

     

Gruppe 3

 

Gruppe 4

Kåre Larsen, gruppeleder

 

Andersson, Lennart, gruppeleder

Roalkvam, Tone

 

Dystebakken, Kjell Arne

Vada, Gunnar

 

Råbøl, Ola

Berglund, Britt

 

Torbjørn Skjerve

Petersson, Erling

 

Kihlberg, Søren

Strandberg, Erling

 

Petterson, Bertil

Karell, Gun

 

Abrahamsson, Lena

Hansen, Ole Klejs

 

Holst, Karoline

Kristiansson, Olafur

 

Hreinsson, Sigurgeir

   

 

Gruppe 5

 

Gruppe 6

Brasch, Agneta, gruppeleder

 

Jederud, Hubert, gruppeleder

Elvhaug, Gunnar

 

Fauske, Odd Sverre

Solbu, Henrik

 

Stensen, Ingvald

Anderssen, Åse Marit

 

Bjørke, Mari

Bårstrøm, Lars-Olof

 

Ekstrøm, Hans

Knutsson, Hans

 

Larsson, Tore

Wasstrøm, Reino

 

Remes-Siik, Valvatti

Jepsen, Laust

 

Nielsen, Arne

Gudmundsson, Gunnar

 

Gudmundsson, Bjarni

     

Gruppe 7

 

Gruppe 8

Holmstrøm, Bo-Gøran, gruppeleder

 

Borchersen, Søren, gruppeleder

Felde, Reiel

 

Kjær, Jan Erik

Tørud, Bjørn

 

Asbjørn Helland

Eliasson, Christer

 

Eriksson, Mats

Lundèn, Anne

 

Malmfors, Gunnar

Eriksson, Jan-Åke

 

Magnusson, Børje

Kulkas, Laura

 

Rasmussen, Thomas

Pedersen, Lars

 

Didriksson, Petur

Eyvindsson, Eivar

 

Johannesson, Gudmundur

     

Gruppe 9

 

Gruppe 10

Holgaard, Jens Christian, gruppeleder

  Sigurdur Steindorsson, gruppelder

Sverre Bjønstad

 

Mo, Magne

Vangen, Odd

 

Volden, Harald

Refsdal, Arne Ola

 

Hallèn-Sandren, Charlotte

Emanuelson, Ulf

 

Oscarsson, Jan-Olof

Nadeau, Elisabet

 

Finskas, Nils

Bjørgundsson, Gudmundur

 

Aamand, Gert

Trygvasson, Stefan

 

Bjarnason, Johan

 

 

Thormodsson, Asvaldur